7ος Ελληνικός Διαγωνισμός GSEA – EO GREECE

Τι είναι το GSEA;

Το Global Student Entrepreneur Awards (GSEA) είναι ο κορυφαίος παγκόσμιος διαγωνισμός για φοιτητές που έχουν και διαχειρίζονται μια επιχείρηση κατά την διάρκεια των σπουδών τους στο πανεπιστήμιο.

Οι υποψήφιοι ανταγωνίζονται άλλους φοιτητές επιχειρηματίες στην Ελλάδα και στη συνέχεια άλλους φοιτητές από όλο τον κόσμο στους τελικούς του GSEA.

μέχρι την Παρασκευή 15  Δεκεμβρίου 2023,
στο διαγωνισμό που θα διεξαχθεί στις 8 Φεβρουαρίου 2024,
με φυσική παρουσία και επιτυχημένους επιχειρηματίες και startuppers
στο panel της κριτικής επιτροπής!

Πάρε έμπνευση από ανθρώπους συμμετείχαν σε προηγούμενες εκδόσεις εδώ !

Γιατί;

Το EO GSEA υποστηρίζει τους φοιτητές επιχειρηματίες με mentorship και με αναγνώριση και διασυνδέσεις για να οδηγήσουν τις επιχειρήσεις τους στο επόμενο επίπεδο επιτυχίας.

Το Όραμά μας: Να ενδυναμώσουμε τους φοιτητές επιχειρηματίες να γίνουν οι πιο σημαντικοί φορείς αλλαγής στον κόσμο.

Η Αποστολή μας:
 Να δώσουμε στους φοιτητές επιχειρηματίες την ευκαιρία να επιταχύνουν την επιτυχία τους, να αμφισβητήσουν το status quo, να συνδεθούν με άλλους φοιτητές επιχειρηματίες από όλο τον κόσμο και να προσφέρουν το μεγαλύτερο δυνατό αντίκτυπο στην κοινότητά τους.

Ποιοι;

Δικαίωμα συμμετοχής στο διαγωνισμό έχουν όλοι οι προπτυχιακοί και μεταπτυχιακοί φοιτητές ελληνικού ή του εξωτερικού πανεπιστημίου που έχουν και διαχειρίζονται μια επιχείρηση για τουλάχιστον έξι μήνες.

Κατηγορία: Διαγωνισμοί / Προκηρύξεις,Νέα

Ημερομηνία Λήξης Προβολής: 20 Δεκεμβρίου 2023